ForsikringsBrief AdvisorBrief
KØB SENESTE NYT KURSER
Køb Abonnement

Optimisme hos sælger af jakkesæt: Fester og festtøj går ikke af mode

De tre, der i dagligdagen driver Suit Club – i jakkesæt, naturligvis: Fra venstre Frederik Grove, Kaan Alici og Victor Juul Nielsen. Med energirigmanden Cagdas Ozan Ates, som investor, långiver og bestyrelsesformand, er det nu lykkedes Suit Club at få overskud.
De tre, der i dagligdagen driver Suit Club – i jakkesæt, naturligvis: Fra venstre Frederik Grove, Kaan Alici og Victor Juul Nielsen. Med energirigmanden Cagdas Ozan Ates, som investor, långiver og bestyrelsesformand, er det nu lykkedes Suit Club at få overskud. PR-foto
Der vil altid være par, der skal giftes, skoler og gymnasier, der holder baller og gallafester, samt personer eller familier, der holder fester eller samles til højtiderne.

Andre læser også

DAGENS

E-AVIS

E-avis vignette
Dagens E-avis